Адреса

  • ул. „11 Октомври“, бр. 36
  • Скопје
  • 1000
  • Република Северна Македонија

Контакт

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  • (02) 32-15-621
  • (02) 32-22-304

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.